7. ročník MFOF

22.11.2009

do 24.11.2009 Mezinárodní festival outdoorových filmů vám opět letos přináší filmy z nejrůznějších koutů světa z atraktivních sportovních disciplín, jako je horolezectví, speleologie, potápění, rafting, surfing, treking v nepřístupných oblastech světa, horská kola, skialpinismus, kanyoning, cestopisné filmy a další atraktivní sporty v přírodě od předních českých a zahraničních filmařů, ale i amatérů.


TISKOVÁ ZPRÁVA, 16.11.2009 7

MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU OUTDOOROVÝCH FILMŮ V JESENÍKU

Jeseník opět letos nabídne divákům od 22. do 24. listopadu 7. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. MFOF proběhne v klubu Plíživá Kontra.. MFOF již proběhl v jedenácti městech a od neděle zavítá do Jeseníku a nabídne divákům pestrý program horolezeckých, adrenalinových, dobrodružných a cestopisných filmů ze všech oblastí outdoorového sportu.

Diváci v Jeseníku mají možnost festival navštívit od 22. do 24.11. Celkem je v Jeseníku na programu 24 filmů v šesti dvouhodinových filmových blocích. V neděli 22.11. je v programu projekce celovečerního skalpinistického filmu Mount St. Elias, který zaznamenává úspěchy nejen na festivalu outdoorových filmů, ale i na dalších festival ve světě, kde již byl oceněn nejednou hlavní cenou. Dalšími filmy, které by diváci neměli v Jeseníku opomenout je film o expedičním horolezectví - Annapurna na lekko, film o expedici na sedmou horu světa – Carstensz – siedma hora nebo film o setkání freedivera s lidožravými tygřími žraloky – Interactions. Festival v Jeseníku pořádá Klub Plíživá Kontra. Festival je možné také zaznamenat na televizních obrazovkách v pořadu Minuty dobrodružství až do 8. prosince na programu ČT 4 každé pondělí ve 22.20 hodin. Festival probíhá pod záštitou ministerstva kultury České republiky, primátora hlavního města Prahy, primátora statutárního města Ostravy a hejtmana Moravskoslezského kraje. Více o programu, filmech s ukázkami a dalším o festivalu na www.mfof.cz

Soubory ke stažení

Zpět


ArchivNavigace ↓
  • Úvod
  • Připravujeme
  • Akce
  • O nás
  • Představujeme
  • Kontakty