8. ročník MFOF

26.11.2010

Znovu do Jeseníku zavítá, tentokrát již po sedmé, MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ a bude probíhat v prostorách Plíživé Kontry do 29.11.2010.


Soutěže o vstupenky najdete na http://www.mfof.cz/index.php?stranka=7496

Soutěž a anketa o ceny najdete na http://www.mfof.cz/index.php?stranka=7718

V letošním roce je opět vysílán na programu ČT 4 pořad Minuty dobrodružství, je vysílán každé pondělí od 4.10. do 6.12. Aktuální informace najdete na http://www.mfof.cz/index.php?stranka=7651

O čem je festival

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídkou outdoorových filmů, za sedm let se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým putovním festivalem na světě a největším filmovým putovním festivalem v České republice. Vždyť v roce 2009 putoval dvaadvaceti českými městy. Festival je zaměřený na sporty s outdoorovou tematikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. Filmy nás zavádějí do různých míst naší planety, ukazují mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavádějí nás do prostředí, kde se běžný "smrtelník" nedostane. Mnoho filmů má velký sociální a citový náboj. Festivalu se zúčastňují čeští, slovenští a zahraniční autoři, filmová studia, národní televize i soukromé televizní společnosti, a to v profesionální i amatérské rovině.

Kompletní informace o festivalu získáte na: http://www.mfof.cz

Předprodej vstupného od 8.11.2010 v redakci Jesenického týdeníku a na Informačním centru Jesenicka.

Cena vstupného:

1 vstup - 50 Kč

2 vstupy - 90 Kč

permanentka - 240 Kč

Zpět


ArchivNavigace ↓
  • Úvod
  • Připravujeme
  • Akce
  • O nás
  • Představujeme
  • Kontakty