THE WET FOX/EXISTENCE NOVÉ DOBY

1.11.2014

Punk rockový večírek s kapelami The Wet Fox (Zlín) a Existence Nové Doby (Ústé n. Orlicí). Začátek 20:00, vstupné 50 Kč.


THE WET FOX (punk/rock'n'roll, Zlín)

EXISTENCE NOVÉ DOBY (punk/rock'n'roll, Ústí nad Orlicí)

Podzimní koncertní sezóna v klubu Plíživá Kontra se rozjíždí. V sobotu 1. listopadu budou potěšeni zejména příznivci punkové muziky oldschoolového střihu s rock´n rollovým prošíváním – zahrají kapely The Wet Fox a Existence Nové Doby.

Zlínští The Wet Fox již do Plíživé Kontry spolehlivě trefí – přeci jen, na pódium Kontry se postaví již potřetí za tři roky (předchozí vystoupení probíhala s kapelami Barockers a Who Cares?). Kdo na jejich koncert již předtím zavítal, ví, že jim nechybí schopnosti ani jiskra – a právě tou jiskrou budou i tentokrát zažehávat doutnák vedoucí k sudu prachu s nápisy “Ramones“ “Buzzcocks“, ale taky třeba “Anti-Flag“ či “Pipes and Pints“. Své vzory jsou schopni přetavit do poctivého a bytelného celku, který vaši krční páteř nenechá v klidu, ani kdyby vás předtím sklátila zombie nákaza.

Koncertními souputníky The Wet Fox tentokrát bude kapela jménem Existence Nové Doby. Kvartet, jehož domovskou tečkou na mapě je Ústí nad Orlící, drhne struny o něco déle, než “mokré lišky“ (nedávno si mohli vychutnat koncert k oslavě 10 let existence) ovšem jinak mají leccos společného. Nasazení, energii a zároveň chuť zpestřit svou muziku sem tam nějakou méně ortodoxní aranží a povznést se nad neandertálskou tříakordovku. Pravidelně se staví na pódium po boku tuzemských punkových legend (E!E, Volant), tudíž se dá očekávat, že své zkušenosti zúročí i na pódium Plíživé Kontry a dají návštěvníkům pořádný dloubanec do žeber, když se jim zrovna nebude chtít protančit střevíce.

Punk rockový večírek začíná první listopadovou sobotu ve 20:00. Vstupné činí rovnou padesátikorunu.

event:

Zpět


ArchivNavigace ↓
  • Úvod
  • Připravujeme
  • Akce
  • O nás
  • Představujeme
  • Kontakty